de German
sq Albanianhr Croatiannl Dutchen Englishfr Frenchde Germanel Greekit Italianru Russianes Spanishtr Turkish

Salla e Dasmave

Salla e Dasmave

Salla e Dasmave për gëzimet e juaja familjare me 600 ulëse me dhoma gjumi i kategorisë se larte, me kuzhinën moderne dhe atë tradicionale, shërbimet profesionale dhe stafin e mrekullueshëm.

Compare