de German
sq Albanianhr Croatiannl Dutchen Englishfr Frenchde Germanel Greekit Italianru Russianes Spanishtr Turkish

Hotel

Shala Swiss Hotel

Hotel luksoz me 600 ulëse, Gjithçka për ju ne nivelin e larte duke filluar nga pika e karburantit me cilësinë e karbuarantev te garantuar dhe çmimin e volitshëm.

Hoteli për gëzimet e juaja familjare me 600 ulëse me dhoma gjumi i kategorisë se larte, me kuzhinën moderne dhe atë tradicionale, shërbimet profesionale dhe stafin e mrekullueshëm.

Reservierung

  Angaben zur Person Anrede

  Vorname Name:
  E-Mail:
  Adresse:
  PLZ Ort:
  Geburtsdatum:
  Zivilstand:
  Beruf:
  Telefon/Mobil:

  Buchungsdetails

  Check-in Datum:
  Check out Datum:
  Anzahl der Personen:
  Zimmertyp:

  Compare